Apartamenty 4 osobowe Zakopane

Zakopane zapewnia doskonałe warunki wypoczynku dla każdej grupy wiekowej. Willa Ryś posiada w swojej ofercie wygodne i funkcjonalnie zaprojektowane apartamenty, które doskonale sprostają wymaganiom osób chcących cieszyć się urlopem w większym gronie.W trosce o komfort naszych Gości przygotowaliśmy przestronne i urządzone z dbałością o każdy szczegół apartamenty 4 osobowe, które pozwolą w pełni cieszyć się pobytem w górach zarówno mniejszym grupom zorganizowanym, jak i turystom indywidualnym.

Rezerwując apartament 4 osobowy zyskujecie Państwo możliwość korzystania z dużej przestrzeni, która doskonale sprosta każdym oczekiwaniom. Do dyspozycji naszych gości oddajemy jadalnię, w której można wygodnie spożywać posiłki, barek, saunę, jak również bezpłatny i ogrodzony parking. Dodatkowo na terenie naszego obiektu można bez ograniczeń skorzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Korzystne ceny oraz wyjątkowo miła atmosfera panująca w naszym obiekcie dodatkowo wpłyną na komfort pobytu i pozwolą wykorzystać w pełni nawet krótki weekendowy wyjazd.

Willa Ryś położona jest w cichej i bardzo spokojnej dzielnicy Zakopanego,  na pograniczu Antałówki i Pardałówki, dzięki czemu zyskujecie Państwo możliwość szybkiego dostępu do wyciągów narciarskich, Aqua Parku oraz innych atrakcji Zakopanego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i rezerwacji jednego z dostępnych u nas apartamentów.