Apartamenty 5 osobowe Zakopane

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziecie Państwo wygodne i doskonale wyposażone apartamenty 5 osobowe. Willa Ryś to urokliwy i nowoczesny obiekt, który cechuje bardzo różnorodna i atrakcyjna cenowo oferta noclegowa. Dzięki doskonałej lokalizacji odwiedzający nas Goście zyskują bardzo korzystne warunki wypoczynku w bezpośredniej bliskości infrastruktury narciarskiej oraz przepięknych terenów spacerowych i widokowych.

Pobyt w Willi Ryś to doskonała okazja do zapoznania się z wszystkimi urokami miasta Zakopane oraz odpoczynku i relaksu z dala od hałasu oraz natłoku turystów. Położenie naszego obiektu gwarantuje, że spędzicie Państwo miły urlop w przepięknych okolicznościach górskiej przyrody.

Rezerwując apartament 5 osobowy zapewnicie sobie Państwo możliwość spędzenia udanego urlopu w gronie rodziny i przyjaciół bez konieczności rezygnacji z wygody i intymności. Pokoje, które oddajemy Gościom do dyspozycji doskonale spełnią oczekiwania każdego turysty szukającego miejsca, w którym zakopiański styl łączy się z nowoczesnością. Na terenie naszego obiektu istnieje możliwość skosztowania wyjątkowej kuchni regionalnej, dla naszych Gości udostępniamy także jadalnię, saunę i barek oraz zadbany i gwarantujący aktywne spędzanie czasu ogród z grillem. Dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie życia bez Internetu wyposażyliśmy nasze pokoje w darmowe WiFi.

apartamenty-5-osobowe-zakopane-7