Apartamenty Zakopane

Położona w malowniczym otoczeniu Willa Ryś posiada w swojej ofercie przestronne i komfortowo zaprojektowane apartamenty 4 i 5 osobowe, które pozwalają na wygodny wypoczynek w większym gronie. Wybierając jeden z naszych apartamentów zyskujecie Państwo możliwość cieszenia się zarówno rodzinnym wypoczynkiem, jak i odrobiną prywatności.Nasz obiekt mimo niedługiej historii cechuje wielka dbałość o szczegóły i przekazanie naszym Gościom regionalnych tradycji. W dostępnych w naszej ofercie apartamentach nie brakuje oddających wyjątkowy klimat Zakopanego mebli i dekoracji, jak również nowoczesnych akcentów, które idealnie łączą się z regionalnym stylem.

Willa Ryś zapewnia miłą i rodzinną atmosferę pobytu oraz oferuje szereg dodatkowych usług, z których nasi Goście mogą korzystać bez dodatkowych opłat – do dyspozycji turystów oddajemy ogrodzony i przestronny parking, zadbany i zachęcający do odpoczynku oraz aktywnego spędzania czasu ogród z grillem oraz jadalnię, w której można zjeść śniadanie i inne posiłki, doskonale zaopatrzony barek i nowoczesną saunę.

Tanie apartamenty w Willi Ryś posiadają komplet niezbędnego wyposażenia, które pozwoli w pełni cieszyć się pobytem, dodatkowo w naszym obiekcie można bezpłatnie skorzystać z bezprzewodowego Internetu.

Jesteśmy otwarci na różnorodne potrzeby naszych gości, dlatego staramy się jak najbardziej trafiać w ich gust zarówno pod względem wystroju wnętrz, jak i ich funkcjonalności. W naszym obiekcie zawsze panuje rodzinna i miła atmosfera, dzięki czemu poczują się Państwo tutaj, jak we własnym domu.

Zakopane oferuje wiele noclegów, jednak tylko u nas odczują Państwo pełny komfort wypoczynku w ciszy i spokoju oraz w bezpośredniej bliskości infrastruktury narciarskiej, a także wielu innych atrakcji turystycznych.