TREŚĆ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Jeżeli chcesz spędzić niezapomniany urlop w przepięknych okolicznościach górskiej przyrody to dobrze trafiłeś! Willa Ryś to jedyne miejsce w Zakopanem, które zapewni Ci idealne połączenie wygodnego wypoczynku, smacznego wyżywienia, dodatkowych usług i pomysłów na spędzanie czasu oraz lokalizacji, która znacznie ułatwi dotarcie do największych atrakcji turystycznych Zakopanego i okolic.

Zakopane to magiczna i pełna uroku miejscowość, która zapewnia moc atrakcji zarówno dla wielbicieli białego szaleństwa, jak i chcących zdobywać górskie szlaki piechurów. Willa Ryś położona jest w malowniczej i cichej okolicy, w bezpośredniej bliskości wyciągów narciarskich usytuowanych na Kozińcu i Bachledzkim Wierchu, skoczni narciarskiej Wielka Krokiew, Aqua Parku oraz światowej klasy zabytków w tym Willi Witkiewicza „Witkiewiczówki” oraz przepięknej „Willi Pod Jedlami”.

Willa Ryś zapewnia nocleg zarówno dla grup zorganizowanych, jak i turystów indywidualnych. W naszej różnorodnej ofercie każdy turysta znajdzie pokój odpowiadający jego gustom i potrzebom oraz spędzi miły i pełen niezapomnianych wspomnień urlop w górach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i odwiedzenia Zakopanego nie tylko zimą, ale także latem, wiosną i jesienią. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy noclegi w okazyjnych i bardzo przystępnych cenach, które pozwolą w pełni skorzystać z pobytu w górach oraz smaczne wyżywienie serwowane przez naszą restaurację. Do relaksu zachęci nasz przepiękny ogród, który pozwoli odpocząć po trudach zwiedzania i stanie się miejscem zabaw także dla najmłodszych gości, których zawsze bardzo chętnie gościmy w naszych progach. Willa Ryś to miejsce otwarte także na gości podróżujących ze swoimi pupilami – prosimy o wcześniejszą informację, że chcecie Państwo przenocować wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem.

Pobyt w Willi Ryś na pewno na długo pozostanie w Państwa wspomnieniach. Zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu i skorzystania z możliwości poznania góralskiej kultury, skosztowania dań regionalnej kuchni oraz rozkoszowania się widokiem wyjątkowej panoramy Tatr.