Koncert Pectus w Zakopanem

Już 9 kwietnia 2016 roku zapraszamy do Zakopanego na długo wyczekiwany koncert zespołu „Pectus” – moc wrażeń oraz doskonała zabawa przy dobrej muzyce pozwolą w pełni wykorzystać pobyt w przepięknej stolicy Tatr!

Wszystkich kochających dobrą zabawę zapraszamy na Plac Niepodległości w Zakopanem, gdzie wystąpią zespoły „Giewont”, „Holeviaters” i „Pectus” – wstęp wolny! Koncert „Kocham Zakopane” to propozycja dla wszystkich niezależnie od wieku i gustów muzycznych. Udział w wydarzeniu to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z wyjątkową muzyką góralską oraz posłuchania doskonale znanych przebojów zespołu „Pectus”, który wystąpi w dość nietypowym składzie, bo przy akompaniamencie kwartetu góralskiego. Podczas koncertu usłyszymy także folkowe, swingowe i jazzowe brzmienia w wykonaniu zespołu „Holeviaters” oraz romantyczne i nastrojowe utwory góralskiej kapeli „Giewont”.

Szukając okazji do dobrej zabawy warto uświetnić swoją obecnością to nietypowe wydarzenie i odwiedzić przepiękne Zakopane – miasto, które urzeka o każdej porze roku. Wyjątkowe połączenie zapierających dech w piersiach krajobrazów, doskonałej atmosfery i otwartości mieszkańców na pewno pozwoli zachwycić się urokami rozkwitającej w górach wiosny.

Zachęcamy nie tylko do udziału w wydarzeniu, ale także do dłuższego pobytu w mieście. Wszystkich szukających tanich noclegów zaprasza do siebie Willa Ryś, której lokalizacja gwarantuje przyjemny wypoczynek oraz szybkie dotarcie do wszystkich atrakcji Zakopanego.

pectus