Kwiecień w Zakopanem

Zakopane to miasto, w którym nie sposób się nudzić. Oprócz aktywnego wypoczynku warto urozmaić swój pobyt w Zakopanem i skorzystać z możliwości uczestniczenia w wyjątkowych imprezach kulturalnych. Dzięki ogromnej różnorodności wystaw, koncertów czy imprez typowo rozrywkowych każdy znajdzie coś dla siebie.

Zakopane to nie tylko góry i przepiękne widoki, ale także wyjątkowa kultura, którą kultywuje tutejsza ludność i chętnie przekazuje odwiedzającym miasto turystom. Oprócz licznych koncertów, wystaw czy spotkań ze znanymi góralami w Zakopanem tętni także życie rozrywkowe pod wieloma postaciami.

Kwiecień w Zakopanem upłynie pod znakiem licznych wydarzeń i imprez. Już dziś warto zaplanować swój pobyt i uświetnić swoją obecnością przynajmniej kilka z nich. Jakie wydarzenia zasługują na szczególną uwagę turystów planujących kwietniowy urlop w mieście?

Już od pierwszego dnia kwietnia Zakopane oferuje szereg ciekawych propozycji na spędzanie wolnego czasu m.in..:

  • Dzień otwarty w Fitness Club w Aqua Parku Zakopane – wyjątkowa propozycja dla wszystkich miłośników aktywnego trybu życia. Od godziny 16:00 Fitness Club zaprasza na zajęcia z Pilates, Step, Body Sculpt, TBC oraz Zumby – wstęp wolny.
  • Wystawa „Bestie Praoceanu” – propozycja dla wszystkich chcących poznać tajemnice prehistorii. Wyjątkowe ekspozycje modeli niezwykłych stworzeń oglądać można do 31 grudnia 2016 roku w godzinach 10:00 – 20:00. Cena biletu – 10 zł.
  • 3 kwietnia – Teatr Witkacego w Zakopanem – koncert „Nika’s Dream” promujący debiutancki album Niki Lubowicz. Start o godzinie 18:00 – wstęp wolny.
  • 5 kwietnia – wystawa figur woskowych w Zakopanem na Krupówkach, wystawa otwarta w godzinach 10:00 – 20:00.
  • 7 kwietnia –  Browar Watra Zakopane – koncert folkowy zespołu „Baciary”. Start o godzinie 19:00. Cena biletu – 20 zł.

Już dziś przygotuj się na niezapomniane przeżycia i odwiedź Zakopane. Nie wiesz, gdzie zarezerwować nocleg? Skorzystaj z oferty Willi Ryś, która gwarantuje komfortowy i tani wypoczynek oraz łatwy dostęp do każdego zakątka miasta.