Pokoje 2 osobowe Zakopane

Willa Ryś oferuje swoim Gościom komfortowe i przytulne pokoje 2 osobowe z łazienkami, balkonami, telewizorem z dostępem do telewizji satelitarnej, lodówkami oraz darmowym dostępem do bezprzewodowego Internetu oraz pokoje z łóżkiem małżeńskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową i zawsze korzystną cenowo ofertą, którą przygotowaliśmy specjalnie dla wszystkich ceniących miły wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody.Każdy pokój 2 osobowy, który oddajemy do Państwa dyspozycji pozwala w pełni odczuć wyjątkowy klimat Zakopanego oraz zapewnia miły i udany wypoczynek w pięknej, górskiej scenerii. Możliwość odpoczynku na balkonie daje jednocześnie dodatkowe korzyści w postaci możliwości cieszenia się pięknymi widokami górskich krajobrazów.

Zaletą Willi Ryś jest także doskonała lokalizacja obiektu, która oprócz łatwego dostępu do atrakcji miasta zapewnia także ciszę i ucieczkę od zgiełku oraz wypoczynek w przepięknym otoczeniu dużego i wyposażonego w grill ogrodu.

Korzystając z pobytu w pokojach 2 osobowych otrzymują Państwo także możliwość bezpłatnego skorzystania z ogrodzonego parkingu, jadalni w której można spożywać śniadania i inne posiłki, barku oraz pozwalającej odprężyć się co całym dniu zwiedzania i aktywnego wypoczynku na stoku sauny.

Zakopane zaprasza o każdej porze roku, a Willa Ryś oferuje niezmiennie wysoką jakość świadczonych usług oraz miłą atmosferę pobytu.