Pokoje 3 osobowe Zakopane

Zakopane to idealne miejsce zarówno na krótki weekendowy wyjazd, jak i dłuższy urlop. Willa Ryś zapewnia miły wypoczynek w nowo otwartym obiekcie, który posiada w swojej ofercie pokoje 3 osobowe, 2 osobowe oraz pokoje idealnie dostosowane do rodzinnego wypoczynku w większym gronie.Pokój 3 osobowy, z którego możecie Państwo skorzystać podczas pobytu w naszym obiekcie posiada własną łazienkę oraz balkon, z którego rozciąga się wyjątkowo piękny widok na okolicę. Dzięki doskonałej lokalizacji i bliskości wielu atrakcji turystycznych pobyt w Willi Ryś gwarantuje moc atrakcji dla każdej grupy wiekowej.

Pokoje dostępne dla naszych Gości zostały komfortowo urządzone, dzięki czemu spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania i staną się doskonałym miejscem do relaksu. W każdym pokoju można skorzystać z darmowego dostępu do bezprzewodowego Internetu, lodówki oraz telewizora z dostępem do telewizji satelitarnej.

W trosce o wygodę naszych gości udostępniamy możliwość skorzystania z jadalni, w której serwowane są śniadania i inne posiłki, barku oraz sauny. Wystrój oferowanych Państwu wnętrz to jedyne w swoim rodzaju połączenie nowoczesności oraz tradycyjnego zakopiańskiego stylu, który doskonale oddają drewniane meble oraz regionalne dodatki.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i spędzenia niezapomnianych chwil w górskiej scenerii. Na gości czeka także duży, ogrodzony i bezpłatny parking, smaczne wyżywienie oraz wyjątkowo rodzinna atmosfera.